Разом – ми сила, що приведе нас до перемоги!

В нашій країні йде тяжка повномасштабна війна, яка приносить нам багато болю, суму, ненависті, емоційного виснаження. Ворог забирає життя наших людей, руйнує інфраструктуру і житлові будинки, намагається знищити нас, як націю, залякати та поставити на коліна, зробити безвільними рабами, але як же сильно вони помиляються. Вони роблять нас лише злішими, пробуджують нашу ненависть та лють. Нас підтримує майже весь світ і в цей важкий час для нашої країни, ми як ніколи повинні бути  згуртованими та об’єднаними. У нас є важлива ціль – перемога! Ми обов’язково станемо ще сильнішою нацією! Ми завжди будемо пам’ятати ціну, яку платимо за нашу перемогу. Ми обов’язково все відбудуємо і відновимо нашу країну. Ми працьовита нація, яка завжди боролася за свою свободу.

Ми розпочинаємо

Після перемоги в конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП-Громаді» «Час діяти, Україно!», ми відразу прийнялися за роботу. Саме найперше згуртували біля себе місцеву владу громади, фермерів, підприємців та просто небайдужих людей, які виявили бажання допомогти з організацією проєкту. Потрібно було закупити побутову техніку, зробити санвузол та душову кімнату, обладнати класи під комфортні кімнати для проживання. Ми розуміли, що працюємо для людей, які покидають рідні домівки, мрії, надії і їдуть не знаючи куди, не знаючи, що їх очікує. Нам дуже хотілося, щоб у нашій громаді люди віднайшли спокій, впевненість у собі і мали впевненість у нашій перемозі.

Допомога з розміщенням особам, які вимушено покинули свої домівки в зоні бойових дій

Весною у зв'язку з повномасштабним вторгненням російської федерації на територію України, Виноградська громада зіткнулася з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб. В громаді не було місця, де можна було б одночасно розмістити багато переселенців. Деякі люди зупинялися в родичів, інші зупинялися в пустих будинках, також людей розміщали в лікарні. Так як переважна кількість ВПО в нашій громаді була з Київської області, то з часом більшість людей почали повертатися додому. Але питання для Виноградської громади "Де розмістити ВПО?" залишилося відкритим.