Черкаська область, Лисянський район

Оголошення Виноградської сільської ради

11 Грудня, 2019 р., 10:40
    Назва об’єкта: будівля старої школи – нежитлове приміщення, загальною площею 178,0 м2, що знаходиться за адресою: 19344, Україна,Черкаська обл., Лисянський р-н, с. Мар’янівка, вул. Шкільна 3.
03 Жовтня, 2019 р., 12:47
Виноградська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту - 1 особа
03 Жовтня, 2019 р., 12:37
Виноградська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту з питань освіти - 1 особа