Оголошення Виноградської сільської ради

Електронні лікарняні листки: що змінилося і чого чекати найближчим часом

Електронні лікарняні листки: що змінилося і чого чекати найближчим часом Що змінилося? Два роки тому Пенсійний фонд України створив новий сервіс – електронний реєстр листків непрацездатності (далі – Реєстр). Починаючи з 1 червня 2021 року запускається пілотне тестування Реєстру, а в повному обсязі перехід на е-лікарняні має відбутися з 1 вересня 2021 року.

11:34:47 27.07.2021

Електронні трудові книжки від впровадження до застосування

Електронні трудові книжки від впровадження до застосування Для початку треба визнати – електронні трудові книжки не існують як книжки. Тепер це віртуальний набір даних, але не довільний, а чітко регламентований законодавством. По суті електронна трудова книжка – це складова персональної картки, яку ведуть на застраховану особу у відповідному державному реєстрі. Тобто відомості про стаж і досвід роботи надалі існуватимуть як визначений набір даних в електронному вигляді. У цьому матеріалі ми поговоримо про усі аспекти запровадження та застосування електронних трудових книжок, які відомі нам на сьогодні.

11:33:37 27.07.2021

Монетизація субсидій: “живі гроші” для всіх

До травня цього року українці мали можливість отримувати субсидію як у грошовій готівковій формі (“живими грошима” на банківську картку або через пошту), так і в грошовій безготівковій формі (коли Ощадбанк перераховував суми надавачам житлово-комунальних послуг). 92% тих, кому були призначені субсидії, отримували їх у грошовій готівковій формі. З травня, згідно з Постановою уряду “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” від 14 квітня 2021 року, субсидію “живими грошима” отримуватимуть уже всі. І якраз ця зміна викликає у громадян чимало запитань. Міністерство соціальної політики відібрало найтиповіші з них і дає роз’яснення.

11:17:52 13.07.2021

«Дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії»

Кожного року на території Черкаської області виникає значна кількість пожеж на хлібних масивах, на підприємствах зберігання та переробки врожаю, чим державі завдаються багатомільйонні збитки.

11:43:08 08.07.2021

Центр надання соціальних послуг Виноградської сільської ради інформує

Центр надання соціальних послуг Виноградської сільської ради надає соціальні послуги одиноким та одинокопроживаючим особам похилого віку, особам з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання:

11:52:16 09.06.2021

Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для  державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції .

10:08:48 08.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ ВИНОГРАДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

На підставі розпорядження Виноградського сільського голови від 02.06.2021 р. №20 з метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, буде проводитися публічне громадське обговорення проектів рішень Виноградської сільської ради «Про реорганізацію Рубаномостівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Виноградської сільської ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Виноградський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» Виноградської сільської ради Черкаської області з отриманням статусу філії» та «Про реорганізацію Федюківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Виноградської сільської ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Виноградський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» Виноградської сільської ради Черкаської області з отриманням статусу філії»» (далі – проекти рішень).

14:55:00 04.06.2021