Оголошення Виноградської сільської ради

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

13:48:20 25.10.2021

Шановні жителі Виноградської громади!

Шановні жителі Виноградської громади! Якщо ви бажаєте створити патронатну родину (соціальна послуга, яка дозволяє виховувати дітей вдома патронного вихователя від 3 до 6 місяців) звертайтеся до Центру надання соціальних послуг Виноградської сільської ради с.Виноград, вул.Центральна, 46а, або за телефоном 64-2-29, моб.0966468767

10:03:31 05.10.2021

Електронні лікарняні листки: що змінилося і чого чекати найближчим часом

Електронні лікарняні листки: що змінилося і чого чекати найближчим часом Що змінилося? Два роки тому Пенсійний фонд України створив новий сервіс – електронний реєстр листків непрацездатності (далі – Реєстр). Починаючи з 1 червня 2021 року запускається пілотне тестування Реєстру, а в повному обсязі перехід на е-лікарняні має відбутися з 1 вересня 2021 року.

11:34:47 27.07.2021

Електронні трудові книжки від впровадження до застосування

Електронні трудові книжки від впровадження до застосування Для початку треба визнати – електронні трудові книжки не існують як книжки. Тепер це віртуальний набір даних, але не довільний, а чітко регламентований законодавством. По суті електронна трудова книжка – це складова персональної картки, яку ведуть на застраховану особу у відповідному державному реєстрі. Тобто відомості про стаж і досвід роботи надалі існуватимуть як визначений набір даних в електронному вигляді. У цьому матеріалі ми поговоримо про усі аспекти запровадження та застосування електронних трудових книжок, які відомі нам на сьогодні.

11:33:37 27.07.2021