Оголошення Виноградської сільської ради

Шановні жителі Виноградської громади

Шановні жителі Виноградської громади! Якщо вам відомі факти про наявність осіб/сімей, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, неналежного виконання батьківських обов'язків, або ви самі потерпаєте від насильства, звертайтеся будь-ласка за телефоном 64-2-29, або за адресою: с.Виноград, вул.Центральна, 46а, Центр надання соціальних послуг Виноградської сільської ради.

15:37:57 11.05.2021

Оголошення про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Оголошення про проведення онлайн-конкурсу дитячих малюнків «Країна моїх прав» Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав» (далі – конкурс). Тема конкурсних робіт: протидія булінгу. Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок. Учасником конкурсу може бути особа віком до 18 років.

15:46:43 22.04.2021

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДПС У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

Чи потрібно СГ для здійснення роздрібної торгівлі виключно столовими винами придбавати ліцензію? Строки реєстрації податкової накладної та/або розрахунку   коригування  в Єдиному реєстрі податкових накладних Здійснення скасування реєстрації РРО Особливості адміністрування у 2021 році рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів Алгоритм отримання податкової знижки для тих, хто  здійснив переобладнання транспортного засобу на біопаливо

16:29:43 01.04.2021

В Україні стартував проєкт «Волонтер БПД». Долучайтеся!

В Україні стартував проєкт «Волонтер БПД». Долучайтеся! Система надання безоплатної правової допомоги запускає проєкт «Волонтер БПД». Його мета – залучити громадських активістів, які виявили бажання стати волонтерами надання безоплатної правової допомоги.

14:49:23 29.03.2021