Онлайн семінари в рамках Державної програми „єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 – 2025 роки та з метою популяризації державної грантової програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ Департаментом регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації продовжується проведення навчальних онлайн семінарів та онлайн консультацій для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей (дружина або чоловік), які планують розвивати або започаткувати власну справу.

єРобота Грант для ветеранів та членів їхніх сімей

Департамент регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021 - 2025 роки та з метою промоції Державної програми „єРобота: Грант для ветеранів та членів їхніх сімей“ у партнерстві з Філія-Черкаське обласне управління АТ „Ощадбанк“ та Черкаським обласним центром зайнятості запрошує на онлайн семінари. Цільова група учасників семінару: учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, члени сімей (дружина або чоловік).

Зроби свій внесок в "Алею туй"

Зроби свій внесок в "Алею туй". Напередодні небайдужі жителі с. Виноград спільно з Виноградською сільською радою розпочали втілення чудового задуму - висадку туй вздовж дороги на кладовищі. На даний час було зібрано 18 тис. грн із потрібних 30 тис.грн. Щоб засадити повністю алею, ще потрібно 12 тис.грн. Всих небайдужих жителів села Виноград, або чиє "коріння" з Винограду, просимо долучитися та зробити свій внесок для здійснення задуму "Алея туй". Контактний телефон: 067 37 51 553.

StopRussiaChannel | MRIYA – телеграм-канал від кіберполіції, що об'єднує понад 300 тисяч людей, створений для ліквідації ресурсів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну.

StopRussiaChannel | MRIYA – телеграм-канал від кіберполіції, що об'єднує понад 300 тисяч людей, створений для ліквідації ресурсів російських пропагандистів та осіб, які підтримують війну. • Перевіряйте і блокуйте ресурси, що поширюють фейки та пропаганду. • Ознайомлюйтесь з інструкціями для боротьби на інформаційному фронті. • Додавайте посилання на репорт на підозрілий ресурс: @stopdrugsbot  Приєднуйтесь до каналу MRIYA: https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6

ЗВЕНИГОРОДСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

З настанням теплої погоди розпочнуться масові випадки самовільного випалювання громадянами сухої рослинності, її залишків та опалого листя, що спричиняє під час воєнного стану додаткову небезпеку, відбувається відволікання від виконання завдань підрозділів аварійно - рятувальних підрозділів, правоохоронних органів та військовослужбовців, внаслідок чого, знижується обороноздатність країни. Незважаючи на всі застереження та передбачену відповідальність за спалювання сухої рослинності, яка у військовий час може прирівнюватися до диверсійної діяльності, а також адміністративної відповідальності передбаченою ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн., та на посадових осіб від 15300 до 21420 грн. Ті самі дії, вчинені в межах природно-заповідного фонду на громадян від 6120 до 12240 грн. та на посадових осіб від 21420 до 30600 грн.

Заборона продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про правовий режим воєнного стану“, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України „Про затвердження Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій“, з метою забезпечення  громадського порядку та безпеки, захисту життя та здоров’я населення Забороняється на період дії правового режиму воєнного стану продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу, суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам на території Черкаської області.