Оголошення Виноградської сільської ради

Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану

Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану Під час війни у людей виникає безліч правових питань, на які потрібні швидкі відповіді. Серед них:  Порядок перетину державного кордону в умовах воєнного стану  Сплата комунальних платежів та кредитні канікули під час воєнного стану  Отримання статусу внутрішньо-переміщеної особи та соціальні виплати від держави  Отримання тимчасового захисту або статусу біженця в країнах ЄС  Трудові права та гарантії в умовах воєнного стану На всі ці та інші запитання юристи системи БПД оперативно надають відповіді, консультують людей, радять як вирішити ту чи іншу правову проблему.

14:04:49 18.04.2022

У зв'язку із запровадженням воєнного стану система безоплатної правової допомоги забезпечує доступ до правової допомоги, із дотриманням правового режиму воєнного стану. Правову допомогу отримайте дистанційно: Лисянське бюро правової допомоги 096 0854473 067 3912945 Безкоштовний номер системи безоплатної правової допомоги 0800213103 Кабінет клієнта на сайті системи безоплатної правової допомоги  http://cabinet.legalaid.gov.ua/

16:01:14 31.03.2022

Працевлаштування осіб з інвалідністю

Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю реалізовує завдання фінансового забезпечення заходів щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю і дітей з інвалідністю, у тому числі забезпечення технічними засобами реабілітації; зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, зокрема створення робочих місць за рахунок фінансової допомоги на поворотній і безповоротній основі та цільової позики.

16:38:37 16.03.2022