Оголошення Виноградської сільської ради

Заборона продажу та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу на території Черкаської області

Відповідно до законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про правовий режим воєнного стану“, Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 „Про введення воєнного стану в Україні“, затвердженого Законом України „Про затвердження Указу Президента України „Про введення воєнного стану в Україні“ від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами), Указу Президента України від 24.02.2022 № 68/2022 „Про утворення військових адміністрацій“, з метою забезпечення  громадського порядку та безпеки, захисту життя та здоров’я населення Забороняється на період дії правового режиму воєнного стану продаж та використання піротехнічних виробів, феєрверків, салютів та петард, незалежно від класу, суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, а також іншим юридичним і фізичним особам на території Черкаської області.

16:27:03 28.12.2022

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ  •   Перелік діючих центрів надання адміністративних послуг, територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів у Черкаській області  •   Контактна інформація для внутрішньо переміщених осіб щодо надання освітніх послуг у сфері дошкільної та загальної середньої освіти  •   «Гарячі» телефонні лінії обласного, базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості

15:16:52 24.10.2022

Підприємство «Ортопед» безкоштовно, за державною програмою, забезпечує людей з інвалідністю засобами реабілітації, ортопедичним взуттям, протезами верхніх та нижніх кінцівок, ортезами.

11:15:43 25.08.2022

Сімейний патронат

Не щастить з пошуком роботи? Альтернативою безробіттю може стати патронат. Патронат – це «швидка сімейна допомога» дитині та її сім’ї, яка передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання нею, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

13:18:22 14.08.2022

Інформація щодо зміни постачальника газу для жителів громади

Нафтогаз забезпечує газом більшість українців: що потрібно знати З 1 травня 2022 року до реєстру Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» підключені 8,8 млн українських домогосподарств, які отримували газ від постачальника «останньої надії» (ПОН), відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» з однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування). Укладати додаткові договори не потрібно, адже перехід відбувся автоматично. Відповідаємо на найбільш поширені питання. Як отримати номер особового рахунку? У нового постачальника газу абоненти мають інший номер особового рахунку. Його можна дізнатися кількома способами:

15:15:52 19.07.2022