Лисянський РС УДМС України в Черкаській області

Що таке Апостиль та його легалізація?

Що таке Апостиль та його легалізація? Апостиль — спеціальний штамп апостиляції, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток; підтвердження підписів і печаток на офіційних документах апостилем робить ці документи чинними в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції. Поїздка на відпочинок або у відрядження за кордон, чи просто візит у гості до родичів, які проживають за кордоном, вимагає ґрунтовної підготовки. Ви обов’язково повинні знати, які документи вам знадобляться, а також бути готові до всіх можливих неприємностей і труднощів, пов’язаних з офіційними документами, виданими у вашій країні.

10:50:59 06.01.2022

Що робити, якщо втратили паспорт за кордоном?

На які тільки хитрощі не йдуть обережні туристи, щоб зберегти свій дорогоцінний паспорт, яких тільки секретних місць не вигадують для його зберігання, але коли випадок бере гору, усе виявляється даремним.

14:14:06 25.10.2021

Знання державної мови  - обов’язкова умова для набуття громадянства України

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України, зобов’язані засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою.

20:18:02 16.09.2021

Яка інформація про підтвердження громадянства України неповнолітньої дитини надається під час оформлення їй документів, що підтверджують громадянство України?

Громадянство дітей пов’язується насамперед з громадянством їх батьків, а саме перебуванням у громадянстві України батьків дитини чи одного з них, а також фактом реєстрації місця проживання батьків дитини чи одного з них на території України на момент народження дитини.

11:03:55 13.08.2021

Що таке електронний підпис (КЕП)?

Кваліфікований електронний підпис – вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. КЕП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. (Закон України "Про електронні довірчі послуги").

11:22:55 13.07.2021

Оформлення біометричних документів для громадян, які раніше документувалися на тимчасово окупованій території України (окремі райони Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь)

12:51:07 04.06.2021