Лисянський РС УДМС України в Черкаській області

Знання державної мови  - обов’язкова умова для набуття громадянства України

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України, зобов’язані засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою.

20:18:02 16.09.2021

Яка інформація про підтвердження громадянства України неповнолітньої дитини надається під час оформлення їй документів, що підтверджують громадянство України?

Громадянство дітей пов’язується насамперед з громадянством їх батьків, а саме перебуванням у громадянстві України батьків дитини чи одного з них, а також фактом реєстрації місця проживання батьків дитини чи одного з них на території України на момент народження дитини.

11:03:55 13.08.2021

Що таке електронний підпис (КЕП)?

Кваліфікований електронний підпис – вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. КЕП накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа. (Закон України "Про електронні довірчі послуги").

11:22:55 13.07.2021

Оформлення біометричних документів для громадян, які раніше документувалися на тимчасово окупованій території України (окремі райони Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь)

12:51:07 04.06.2021