A A A K K K
для людей із порушенням зору
Виноградська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Новини Виноградської сільської ради

Дата: від до Скинути

Право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали потерпілі від сексуального насильства та катувань, а також люди, які втратили документи

Право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали потерпілі від сексуального насильства та катувань, а також люди, які втратили документи Розширено коло осіб, які мають право на на безоплатну вторинну правову допомогу. 3 травня 2022 року Верховна Рада України прийняла  Закон України №2238-IX «Про внесення змін до частини першої статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» щодо розширення переліку осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу» (набирає чинності 20 травня 2022 року). Зокрема, право на безоплатну вторинну правову допомогу отримали потерпілі від кримінальних правопорушень проти статевої свободи та статевої недоторканості, катування або жорстокого поводження під час воєнних дій чи збройного конфлікту.

10:48 20.05.2022

Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати щомісячної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

Кабінет Міністрів України затвердив порядок виплати щомісячної допомоги для внутрішньо переміщених осіб.  В яких розмірах буде надаватися допомога?  Допомога надаватиметься у таких розмірах:  для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць;  для інших осіб – 2000 гривень на місяць.  Що необхідно зробити для отримання допомоги?  Для того щоб отримати допомогу особі необхідно стати на облік як внутрішньо-переміщеній особі та отримати відповідну довідку, а також подати заяву на отримання допомоги на проживання (для цього необхідго звернутися до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення або центру надання адміністративних послуг, а пізніше таку заяву після доопрацювань можна буде подати через Дію).

12:11 25.03.2022

Презентація перших результатів проєкту «Волонтер БПД» за 2021 рік.

Координаційний центр з надання правової допомоги проведе презентацію перших результатів проєкту «Волонтер БПД» за 2021 рік. На заході буде представлено перебіг реалізації проєкту, його особливості у різних регіонах країни, волонтери поділяться мотивами участі у проєкті, своїм найкращим досвідом та здобутками. Захід приурочений до Міжнародного дня волонтерів. Переглянути можна за посиланням: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid

13:23 03.12.2021

Відкриття пам'ятника жертвам Голокосту у Винограді

17 вересня у селі Виноград відбулося урочисте відкриття пам'ятника землякам-євреям, які були розстріляні на єврейському кладовищі в період 1941 – 1943 років. Пам’ятник споруджено коштами уродженця нашого села, доктора медичних наук, професора, психотерапевта  Пострілко Валентина Михайловича і на кошти єврейських громад міста Києва і міста Черкаси.

13:51 18.10.2021

В день Незалежності України Виноградський сільський голова Микола Демерза відвідав могилу загиблого захисника України

В день Незалежності України Виноградський сільський голова Микола Демерза відвідав могилу загиблого захисника України Назара Поліщука, який захоронений в селі Вотилівка, віддавши данину шани і пам'яті загиблому Герою.

10:29 25.08.2021

Департамент фінансів Черкаської обласної державної адміністрації

Довідник «Показники виконання місцевих бюджетів Черкаської області» підготовано фахівцями Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністрації за даними офіційної звітності органів Державної казначейської служби України, місцевих фінансових та податкових органів і інформацією, наданою виконавчими органами місцевих рад територіальних громад.

11:35 08.06.2021

Рука допомоги повертається

З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

09:27 03.06.2021

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Кожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят, сповнене пригод, розваг, веселощів. Цьогоріч  до нього долучилися діти Виноградської  громади.  У цей день маленькі мешканці дитячої країни отримали нові враження, емоції. Привітання отримали діти учасників АТО, діти-інваліди та діти з багатодітних родин. За благодійні кошти, які надало ТОВ «Агронива – Черкаси», придбано  та вручено  солодкі подарунки. Дякуємо спонсорам за підтримку та розуміння!

15:31 01.06.2021

Пам’ять про Кобзаря, ніколи не вмирає.

Кобзар…… Для всіх нас – українців, не лише співець та музикант, це – національний символ непереможності й нескореності, волелюбності вдачі українського народу, чистоти його духовних помислів, наша честь та гідність.

14:05 24.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь