Відділ освіти Виноградської сільської ради

Вітання з Днем Незалежності

Прийміть щирі вітання з Днем Незалежності України – найбільшим національним святом. День незалежності – це не просто свято, це найважливіша подія в історії країни. Нехай сьогодні в серці кожного українця грає рідний гімн, дівчата і хлопці красуються вишиванками, а на вулицях рідних міст і сіл розвивається гордо жовто-блакитний прапор, обіцяючи свято і веселощі. У цей день бажаємо вам щастя, добра і злагоди, взаєморозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого майбутнього. Бажаємо Вам побільше розуміння та терпіння, бути в гармонії з оточуючими і відчувати підтримку близьких людей. Нехай Ви і Ваші близькі будуть здорові і в повній мірі зможуть насолодитися хорошими і світлими часами, які, я впевнений, чекають Україну в найближчому майбутньому. З Днем Незалежності, Україно!

17:35:59 20.08.2021

Питання організації дитячого оздоровлення влітку 2021 року обговорювали на нараді у Виноградській громаді.

В роботі наради  взяла участь Гребеннікова С.М., начальник Лисянського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області, Хоменко Г.О., головний спеціаліст  віділу державного нагляду  за дотриманням санітарного законодавства, Кривонос В.В., фельдшер санітарний віділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства,  Вертеба Н.О. провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Виноградської сільської ради та керівники пришкільних таборів, кухарі,  закладів загальної середньої освіти Виноградської сільської ради.

09:49:35 08.06.2021

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВИНОГРАДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Цього року День вишиванки випав на 20 травня. Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Свято відзначається щороку у третій четвер травня, а головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку.

12:29:52 25.05.2021

УЧНІВ 4-Х ТА 9-Х КЛАСІВ ЗВІЛЬНЕНО ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960.

12:39:02 18.03.2021