Комісії при виконавчому комітеті сільської ради

Постійна комісія по списанню основних засобів та матеріальних цінностей які знаходяться на балансі Виноградської сільської ради

Голова комісії - Папіровий Володимир Олександрович - в.о.старости с. Федюківка Виноградської сільської ради.

Секретар комісії - Вовковінська Людмила Василівна – член виконкому.

Члени комісії:

Недзельський Борис Васильович, депутат сільської ради;

Беліков Олександр Олександрович,заступник сільського голови.

Погибляцька Надія Юріївна, спеціаліст ІІ категорії з ведення бух.обліку сільської ради.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Виноградської сільської ради

Голова комісіїБеліков Олександр Олександрович, заступник сільського голови.

Секретар комісії - Єжель Ніна Іванівна – член виконкому Виноградської сільської ради.

Члени комісії:

Бурлака Микола Васильович – в.о. старости с.Мар’янівка та

с.Розкошівка Виноградської сільської ради.

Гарячук Іван Васильович  – член виконкому Виноградської сільської ради.

Жувака Володимир Петрович – в.о. старости с. Ріпки Виноградської сільської ради.

Скригонюк Петро Іванович   – в.о. старости с.Рубаний Міст Виноградської сільської ради.

Шевченко Людмила Анатоліївна – член виконкому Виноградської сільської ради.

Склад опікунської ради при виконавчому комітеті Виноградської сільської  ради

Голова комісії - Гаврилюк Ірина Миколаївна – депутат Виноградської сільської ради.

Заступник -  Белікова Оксана Миколаївна  – депутат Виноградської сільської ради.

Секретар комісії - Панухнік Ясна Олександрівна – соціальний педагог КОЗ «Виноградський НВК»

Члени комісії :

Гаврилюк Любов Петрівна – член виконкому.

Неїжкаша Людмила Василівна – соціальний педагог Мар’янівського НВК  «ДНЗ – ЗОШ  І-ІІІ ступенів»

Дзеціна Тамара Сергіївна – соціальний педагог Вотилівської філії КОЗ «Виноградський НВК»

Підгорна Вікторія Станіславівна –  соціальний педагог Ріпківської філії КОЗ «Виноградський НВК»