Ми розпочинаємо

Дата: 14.11.2022 15:00

Після перемоги в конкурсі мікрогрантів від БФ «МХП-Громаді» «Час діяти, Україно!», ми відразу прийнялися за роботу. Саме найперше згуртували біля себе місцеву владу громади, фермерів, підприємців та просто небайдужих людей, які виявили бажання допомогти з організацією проєкту. Потрібно було закупити побутову техніку, зробити санвузол та душову кімнату, обладнати класи під комфортні кімнати для проживання. Ми розуміли, що працюємо для людей, які покидають рідні домівки, мрії, надії і їдуть не знаючи куди, не знаючи, що їх очікує. Нам дуже хотілося, щоб у нашій громаді люди віднайшли спокій, впевненість у собі і мали впевненість у нашій перемозі.

На зустріч ГО «Виноград» пішли підприємці та фермери с. Босівка, місцева влада(сільський голова та староста Босівського старостинського округу), люди громади.

За кошти благодійної допомоги  від БФ «МХП-Громаді» ми закупили товари, які будуть забезпечувати комфорт переселенцям та будівельні матеріали для облаштування душової кімнати та кухні:

• пральна машина–автомат(1 шт.) – 11 000,00 грн.
  • гідробокс(1 шт.)                           –  11 854,00 грн.
  • ліжка  одномісні(20 шт.)              – 46 000,00 грн.
  • штори(для спальних кімнат)        – 11 960,00 грн.
  • бойлер(1 шт.)                                –   4 600,00 грн.
  • мікрохвильова піч(1 шт.)              –  3 050,00 грн.
  • чайник(1 шт.)                                 –     450,00 грн.
  • будівельні матеріали                     –   9 461,00 грн.
  • набір посуду для приготування їжі(2 каструлі та сковорідка) – 1 625,00 грн.

Всього було використано коштів від БФ «МХП-Громаді» 100 000,00 гривень.

Також було закуплено та передано підприємцями та фермерами с. Босівка спальні  комплекти (постільна білизна, ковдри та подушки) в кількості 20 шт. на суму 28 000,00 грн. Також фермерами були закуплені будівельні матеріали на суму 4 865,00 грн.

Силами працівників громади був зроблений косметичний ремонт кабінетів та перевірена система опалення.

Місцеві жителі допомагали з прибиранням в приміщенні та облаштуванням спальних кімнат.

Організація Товариства Червоного Хреста України передала благодійно 20 матраців вартістю 19 000,00 грн.

Фермери та підприємці с. Босівка, місцеві жителі та місцева влада працювали з ГО «Виноград» для створення комфортних умов для переселенців, ми всі працювали над тим, щоб спальні кімнати вийшли просторими, комфортними, теплими та зручними.

Намагалися використовувати кошти раціонально, а людський ресурс працював з наснагою, робили все старанно, як для себе.

#ЧасдіятиУкраїно!