Функція перевірки стану оформлення документів

Дата: 26.11.2021 15:24

Фото без описуФункція перевірки стану оформлення документів

Шановні клієнти! Даємо відповідь на питання, яке ви часто задаєте нам, телефонуючи до підрозділу та звертаючись на електронну пошту.

На сайті https://dmsu.gov.ua/ доступна функція Перевірка стану оформлення документів.

Використовуючи зазначений сервіс ви можете відслідкувати кожен новий етап оформлення документа до моменту, коли він буде доставлений до підрозділу для видачі.

Отримати оперативну інформацію про замовлений продукт можуть громадяни України та іноземці або особи без громадянства.

За допомогою електронного сервісу можна дізнатися про стан готовності:

• паспорта громадянина України у формі ID-картки;
  • паспорта громадянина України для виїзду за кордон;
  • посвідки на тимчасове проживання;
  • посвідки на постійне проживання;
  • дозвіл на імміграцію в Україну;
  • продовження строку перебування в Україні.

Результат пошуку буде виведено на сторінці після введення серії та номера документа, підтвердження капчі та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться.

• Серія паспорта у формі книжечки вводиться великими українськими літерами, свідоцтва про народження – як зазначено у самому документі!
  • Якщо серія свідоцтва про народження починається з 1 або І, у базі може бути один з трьох варіантів написання: цифра 1, українська літера І, латинська літера I, в залежності від того, як серію було введено оператором під час оформлення документа.
  • Серія та номер документа, на підставі якого здійснюється оформлення документа для іноземця або особи без громадянства вводиться без проставлення розділових знаків (крапка, кома,крапка з комою, двокрапка, тире, три крапки, знак оклику, знак питання, лапки, дужки, скісна риска, абзац, проміжок).

Отримати Інформацію щодо стану оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, якщо документи на його оформлення подавалися до однієї із закордонних дипломатичних установ України можливо на сайті Міністерства закордонних справ України.