Робота без бар’єрів: спрощуємо інтеграцію людей з інвалідністю в робочий колектив

Дата: 03.04.2024 16:52
Кількість переглядів: 33

Робота без бар’єрів: спрощуємо інтеграцію людей з інвалідністю в робочий колектив

Для цього Мінекономіки разом з партнерами серед неурядових організацій реалізують низку програм.

Серед таких — компенсації роботодавцям за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю. Підприємці можуть отримати від держави до 106 тис. гривень.

Окремо в рамках ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Ти як?» разом з партнерами BetterMe запроваджено програму для підвищення продуктивності праці. Застосунок допомагає українцям підтримувати своє фізичне і ментальне здоров’я.

Перший віцепрем’єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко привітала ініціативу партнерів щодо розширення можливостей застосунку BetterMe: Mental Health.

Щоб покращити культуру взаємодії з людьми з ампутованими кінцівками BetterMe у співпраці з Superhumans Center розробили для застосунку навчальний курс «Спілкування без бар’єрів». Застосунок є безкоштовним, доступний для завантаження на iOS (https://bit.ly/3x4IjIO) та Android (https://bit.ly/493Fkh9).

98% українців вважають людей з інвалідністю повноправними членами суспільства, проте можливість знайти роботу для них оцінюють як низьку. Тому міністерство продовжує роботу на шляху до покращення в цьому напрямку.

Детальніше: https://bit.ly/494Kd9u

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора