ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ДЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ВИРОБНИЧИХ БУДІВЕЛЬ ПІД СВИНОКОМПЛЕКС по вул. Шкільна, 4 в селищі Мар'янівка

Дата: 15.03.2024 15:06

Повідомлення про оприлюднення

звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту:

Повна назва документа державного планування: Детальний план території земельної ділянки, загальною площею 41,7204 га для реконструкції виробничих будівель під свинокомплекс потужністю 1440 свиноматок повного циклу, по вул. Шкільна, 4 в селищі Мар'янівка Звенигородського району Черкаської області.

Детальним планом території розглядається існуюча, сформована земельна ділянка з кадастровим номером 7122884400:05:001:0597, цільове призначення 01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, перебуває в оренді ТОВ "МАР'ЯНІВСЬКИЙ СВИНОКОМПЛЕКС".

Детальним планом території передбачається нове будівництво чотирьох свинарників - відгодівельників; п'яти свинарників - маточників, які з'єднані між собою чотирьома перехідними галереями; обслуговуючу будівлю-санпропускник; обслуговуючу будівлю - кормокухні; забійно - санітарний пункт; утилізаційна установка; дві закриті КНС виробничих стоків; дві локальні споруди; система газопостачання; два резервуари чистої води; два пожежні резервуари; паливо заправний пункт; котельня твердопаливна, два дезбар'єри; чотири закриті гноєсховища об'ємом на 12900 м3.

Також передбачається реконструкція чотирьох існуючих свинарників під свинарники-маточники; будівлю котельні, яка працювала на мазуті реконструювати під котельню на газовому паливі з пожежною насосною станцією і вузлом підготовки води. Будівлю бойні та ізолятора - під складські приміщення для зберігання господарського приладдя. Будівлю хрячника реконструювати під карантинне відділення та складське приміщення, кормоцех - під мийку трапвізка, приміщення пождепо (гараж) під рампу відвантаження готової продукції.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Виноградська сільська рада: 19340, Черкаська область, Звенигородський район, село Виноград, вулиця Центральна, будинок 46а, e-mail: radawinograd@ukr.net, +380 (49) 476-42-29.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  «14» березня 2024р. та триває до «16» квітня 2024 р.

б) способи участі громадськості ( надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): - 22 березня 2024 року на 10 год. с.Мар’янівка (приміщення сільської ради).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо

проекту документа державного планування:

Необхідність проведення консультацій відсутня.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «16» квітня 2024 р.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Додатки:

Звіт СЕО Виноградівська свиноферма