ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ВУЛИЦІ ЦЕНТРАЛЬНІЙ, С.ВИНОГРАД  ЗВЕНИГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ, ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 10.11.2023 12:55

Відповідно до норм Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в с.Виноград повідомляємо, що відповідно до рішення Виноградської сільської ради від  16 лютого       2023 року № 24-17 розроблено  «Детальний план території   частини території по вулиці Центральній в селі Виноград Звенигородського району Черкаської області для  розміщення автогазозаправного пункту»  з метою: визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки. (замовник :  ВК Виноградської  сільської ради )

Склад та зміст містобудівної документації :

ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій»,

ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні»

•      Основні техніко-економічні показники: загальна орієнтовна площа земельної ділянки – 0,20 га.
  •      Замовник :   Виконавчий комітет Виноградської сільської ради.
  •       Розробник : ТОВ «ПК «АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО»,

ПП «ЗЕМЕКСПЕРТЦЕНТР»

Місце, де можна ознайомитись з проектом містобудівної документації:   в  приміщенні адмінбудинку Виноградської сільськоїх ради по вул. Центральній,46,а.с. Виноград .

Строки ознайомлення з проектом містобудівної документації : 10.11.2023р. – 10.12.2023р.

Місце прийому та реєстрації пропозицій : адмінбудинок Виноградської  сільської ради по вул. Центральній,46,а

Строк початку подання пропозицій : 10.11.2023 року.

Строк завершення розгляду пропозицій : 10.12.2023 року.