Ситуація на ринку праці Лисянщини за 9 місяців

Дата: 31.10.2023 13:46
Кількість переглядів: 90

Ситуація на ринку праці Лисянщини за 9 місяців

Протягом 9 місяців 2023 року послугами Лисянського відділу Звенигородської філії Черкаського ОЦЗ скористались 689 осіб, з них 572 мали  статус безробітного, це вдвічі  менше, ніж в 2022 році. Серед пошукачів роботи - 39 внутрішньо переміщених громадян, які вимушено залишили місця проживання в зв’язку з активними бойовими діями.  

За сприяння Лисянського відділу з початку року знайшли роботу 219 громадян,  з них  141  мали статус безробітного. Також знайшли роботу 6 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб.

З початку року за  сприянням в працевлаштуванні звернулось 12 колишніх військовослужбовців,  звільнених з лав Збройних Сил України. З них  4 особи працевлаштовано. 

Протягом січня-вересня 2023 року проходили професійне навчання 6 безробітних.Також 1 особа працювала на громадських роботах з благоустрою населених пунктів.

Станом на 01.10.2023 року  мають статус безробітного 159 осіб.  Зі 168 вакансій від роботодавців , що надійшли за 9 місяців 2023 року, - 161 укомплектовано за  направленням служби зайнятості. Станом на 1 жовтня 2023 року в Лисянському відділі  було зареєстровано 4 вакансії.

Окрім того,  фахівцями Лисянського відділу видано 9 ваучерів на здобуття нової професії. З  них 5 -  на перепідговку за професією «кухар» та  4 за професією  «продавець». Ті, хто скористались такою можливістю підтримки з боку держави, вже здобувають бажану професію в навчальних закладах Черкащини.

Реальною можливістю розпочати новий бізнес чи розширити вже існуючий є державні грантові програми. Лисянський відділ активно популяризує цей вид допомоги серед місцевих роботодавців. До участі в проекті наразі долучились 3 роботодавців, з них 1 підприємство – ТОВ «Кетбент» вже отримало грантові кошти, на які придбано додаткове виробниче обладнання, що дозволило розширити виробництво продукції.     

 

 

Начальник  Лисянського відділу

Звенигородської філії

Черкаського ОЦЗ                                                                            Володимир  ВИСОТЕНКО« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора