Дата: 30.06.2023 10:33

Платниками податків Черкащини за січень – травень 2023 року сплачено 159,95 млн гривень акцизного податку  •

Який алгоритм розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками звітного 2022 податкового року?  •

Як визначити базу оподаткування акцизним податком у різних випадках?  •

Чи відображаються у таблиці 2.1 додатку 1 до податкової декларації з ПДВ обсяги придбання товарів/послуг, пов’язані із ремонтом та поліпшенням необоротних активів?  •

Платникам податків Черкащини за січень – травень 2023 року відшкодовано 597,4 млн гривень податку на додану вартість  •

Яка дата вважається датою оформлення МД з метою визначення дати виникнення податкового зобов’язання з ПДВ у разі експорту товарів?  •

Які дії СГ, якщо в ПРРО неможливо зробити Z-звіт при закритті зміни (кнопка не активна)?  •

Порядок надання Довідки про відсутність заборгованості  •

Конфлікт інтересів  •

Що таке місце проведення розрахунків?

Загальний оподатковуваний дохід та сума витрат особи, яка провадить незалежну професійну діяльність формується за касовим методом

Що є об’єктом оподаткування військовим збором?

Як обчислюються суми екологічного податку за скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти?

Який порядок оподаткування ПДВ операцій за договором товарного кредиту?

Чи має право ФО отримати довідку за ф. № 3ДФ, якщо одна із земельних ділянок здається в оренду іншому СГ?

Чи можуть ФОП – платники ЄП першої – третьої груп отримати довідку про доходи, у т. ч. за будь-який інший ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період?

Податок на додану вартість

Що є джерелом іонізуючого випромінювання та чи є платником екологічного податку СГ за придбані джерела іонізуючого випромінювання?

Чи є платниками екологічного податку СГ, які здійснюють тимчасове розміщення відходів, в тому числі небезпечних відходів (акумулятори, шини, люмінесцентні лампи тощо)?

Погашення податкового боргу

Подання таблиці даних платника податку
1. Які документи, крім пояснень, слід додавати до таблиці даних платника податку?

Податок на прибуток

Які обов’язкові реквізити повинні мати первинні документи, що підтверджують витрати ФОП на загальній системі оподаткування?

Чи має право ФОП-«загальносистемник» включити до складу витрат суму сплаченого єдиного внеску?

У який спосіб платник податків (ЮО, ФОП, ФО) подає заяву на отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування відповідно до норм міжнародних договорів, який порядок видачі та термін дії такої довідки?

За яких умов сума надходжень в іноземній валюті може бути зменшена?

В який термін банківська установа перераховує ПДФО до бюджету із сум процентів, нарахованих за податковий (звітний) місяць на суми банківських вкладних (депозитних) або поточних рахунків ФО?

Чи є об’єктом оподаткування сума коштів, яка сплачена резидентами – ЮО чи ФО навчальному закладу за навчання дитини з малозабезпеченої родини?

Чи має право на податкову знижку ФОП?

Чи дозволяється уступка грошового зобов’язання або податкового боргу платника податків третім особам?

Чи обов’язково при знятті з обліку повертати до контролюючого органу довідку за формою № 34-ОПП платникам податків, відомості про яких не містяться в ЄДР?

Чи оподатковується ПДФО вартість спеціального (форменного) одягу та взуття, що надається роботодавцем у тимчасове користування платнику податку, який перебуває з ним у трудових відносинах?

В якому органі та яким чином ФО щодо якої внесено до ЄДР запис про припинення підприємницької діяльності ФОП, може отримати довідку про доходи за період здійснення підприємницької діяльності до/з 1998 року (в тому числі, якщо термін зберігання облікових справ в контролюючих органах 5 років минув)?

Які дії СГ, якщо в зареєстрованому ПРРО неактивний режим створення чека продажу?

Які пільги передбачені для платників ПДФО?