Дата: 07.06.2023 11:07

Фото без описуЯкий алгоритм розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ФО, у власності якої перебуває декілька об’єктів житлової нерухомості різних типів, якщо загальна площа одного з них перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, а сумарна загальна площа всіх об’єктів вказаний розмір не перевищує?  •

За яким валютним (обмінним) курсом НБУ визначається база оподаткування ПДВ при отриманні попередньої (авансової) оплати в іноземній валюті за надані нерезиденту послуги на митній території України?  •

Де на вебпорталі ДПС можна знайти інформацію стосовно бізнес-партнерів?  •

Які дії ФОП - платника ЄП у разі перевищення обсягу доходу, визначеного для платника ЄП відповідної групи?  •

Які документи та до якого контролюючого органу необхідно подати військовій частині для взяття на облік як платника податків/зняття з обліку?  •

Чи повинен СГ, який здійснює реалізацію талонів, смарт-карт тощо на отримання пального, реєструватись платником акцизного податку як особа, що реалізує пальне?  •

Яка інформація міститься в Єдиному реєстрі ППР контролюючих органів, надісланих (вручених) платникам податків?

Особливості сплати ЄСВ роботодавцями при нарахуванні фізособі винагороди за ЦПД

Порядок надсилання (вручення) контролюючими органами податкових вимог платникам податків

Якою ПСП має право скористатися самотня мати?

Про особливості складання декларації акцизного податку суб’єктом господарювання

Про переваги подання звітності в електронному вигляді

Річна фінансова звітність підлягає оприлюдненню разом з аудиторським звітом

Закон №3050: звільнення від обов’язкового декларування іноземної допомоги

У який спосіб платник податків подає заяву щодо проставлення апостиля та отримує документ з апостилем?

В якій термін новостворена ФОП має право подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування та ставки ЄП, встановленої для першої або другої групи, якщо державна реєстрація проведена в останні дні місяця (30 або 31 числа)?

У разі зміни видів діяльності - необхідно повідомити податкову!

За яких умов адвокат повинен ставати на облік у контролюючому органі як особа, що здійснює незалежну професійну діяльність?

Хто є податковим агентом згідно з ПКУ?

Хто та яким чином надає контролюючому органу відомості, необхідні для розрахунку транспортного податку?

Чи включаються до складу доходу та яким чином відображаються у Типовоії формі, за якою здійснюється облік доходів і витрат внесені власні кошти ФОП на розрахунковий рахунок згідно з нормами ПКУ?

Чи враховуються при складанні розрахунку коригування до податкової накладної показники попереднього розрахунку коригування?

Чи є платником акцизного податку платник ЄП, який здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами?

Чи має право ФОП бути одночасно найманим працівником?

Чи може ФО – засновник ЮО застосувати пільгу зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до об’єкта житлової нерухомості, за адресою якого зареєстрована така ЮО?

Чи може ФОП бути платником ЄП другої групи, якщо надає послуги ФО, а оплата вартості послуг здійснюється ЮО, що не є платником ЄП?

Чи має право ФОП – платник ЄП здійснювати види діяльності, які не зазначені в його облікових даних?

Як за загальними правилами визначається дата виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг?

Яким чином СГ при використанні програмного забезпечення «ПРРО ДПС» може встановити знижку для товарів (послуг) у чеку?

Яка сума доходу зазначається у довідці про доходи ФОП (загальна система оподаткування)?

Які корисні копалини належать до копалин місцевого значення, при реалізації яких ФОП мають право перебувати на спрощеній системі оподаткування?