Дата: 02.06.2023 09:59

Увага! На території Черкащини почастішали випадки телефонних дзвінків від шахраїв!  •

У який термін видається ліцензія на виробництво спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів або рішення про відмову?  •

Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума страхового відшкодування, яка виплачується ФО за пошкоджене застраховане рухоме майно?  •

Своєчасне та у повному обсязі виконанні зобов’язань щодо сплати податків, зборів, платежів  •

Хто вважається самозайнятою особою?  •

Робота, проведена з СГД, які здійснювали виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної  •

Робота, проведена з боржниками з виплати зарплати  •

Проведена позовна робота Черкащини за чотири місяці 2023 року

Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики) отримана ФОП на загальній системі оподаткування?

За яких умов операції СГ з використання пального виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, чи заправлення пального за договорами підряду, не вважаються операціями з реалізації пального?

Які документи необхідно надати для отримання ліцензії на виробництво спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів?

За якою ставкою ПДФО оподатковується дохід, отриманий ФО від продажу товару, відмінного від рухомого та нерухомого майна іншій ФО?

Наповнення бюджетів усіх рівнів

Чи зобов’язаний фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування, у разі надання в оренду нерухомого майна, застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно ФО?

Організація проведення контрольно-перевірочної роботи

Чи оподатковується ЮО - працедавцем сума компенсації вартості проїзду до місця роботи та/або з роботи до дому найманому працівнику?

До уваги громадян!

Хто з ФОП звільнений від використання РРО та ПРРО у 2023 році?

Який алгоритм дій для подання заяв про бажання/відмову отримувати документ через Електронний кабінет та за якими ідентифікаторами форм подаються такі заяви?

Підсумки "Деклараційної кампанії - 2023"

Чи можна виплатити заробітну плату із готівки, яка надійшла в результаті отриманої/повернутої фінансової допомоги, внесків до статутного фонду?

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків, встановлене у розмірі 50000 грн на внески до статутного фонду?

Хто з ФОП повинен використовувати РРО та ПРРО у 2023 році?

Чи виникає об`єкт оподаткування ПДФО за умови якщо ЮО сплачує вартість невиробничих розмов, які здійснюють її працівники з мобільних телефонів, що рахуються на балансі ЮО?

Чи включається до складу доходу ФОП вартість безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг)?