Дата: 17.05.2023 15:13

Фото без описуПодатківцями проведено 209 фактичних перевірок  •

Платниками податків Черкащини за січень - квітень 2023 року сплачено 112,5 млн гривень акцизного податку  •

Підсумки роботи підрозділів управління податкового аудиту за січень-квітень 2023 року  •

Як визначається база оподаткування ПДВ у разі ввезення на митну територію України товарів у міжнародних поштових та експрес-відправленнях?  •

Як за загальними правилами визначається дата виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг?  •

Які витрати на відрядження, крім добових, не включаються до оподатковуваного доходу платника податку?  •

Який розмір сум добових витрат на відрядження не включається до оподатковуваного доходу платника податку?  •

Чи може ФО (резидент, нерезидент України) отримати в контролюючих органах довідку про відсутність заборгованості з платежів для пред’явлення за місцем вимоги?  •

Який порядок видачі довідки про сплачений податок нерезидентом в Україні?

Що є базою оподаткування ПДФО для доходів, які отримані платником податку в іноземній валюті?

Чи встановлена форма запиту на отримання довідки про доходи ФОП та ФО, які здійснюють незалежну професійну діяльність, та форма такої довідки?

Заповнення розділу декларації, що присвячений банківським та іншим фінансовим установам

Чи має право ФОП – платник ЄП здійснювати види діяльності, які не зазначені в його облікових даних?

Зміни щодо строків зберігання первинних документів та фінзвітності

Коли ФОП може перебувати на ЄП у разі реалізації корисних копалин?

Чи мають право контролюючі органи за зверненням судів, адвокатів або органів державної виконавчої служби надавати відомості із ДРФО – платників податків стосовно доходів ФО?

Яким чином платник податку – резидент Дія Сіті нараховує єдиний внесок при виплаті заробітної плати звільненому спеціалісту Дія Сіті, якщо у місяці звільнення нарахований дохід менше мінімальної заробітної плати?

Звертаємо увагу! Оновлено довідник типів об'єктів оподаткування для подання повідомлення за формою № 20-ОПП

Який порядок оподаткування операцій з постачання товарів та послуг, що безпосередньо виготовляються підприємствами та організаціями, які засновані громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю?

Чи оподатковується ПДФО вартість спеціального (у тому числі форменого) одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, наданих роботодавцем у тимчасове користування працівнику, та не повернутих таким працівником при звільненні?

Чи може ЮО перейти на спрощену систему оподаткування протягом звітного року?

Чи є платниками державного мита на території України ФО – нерезиденти?

Стан роботи системи моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінювання ступеня ризиків за чотири місяці 2023 року

Яким чином податковий агент може повернути з бюджету або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого ПДФО?

Яким чином платник податків може надіслати через Електронний кабінет заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені за формою J/F 1302001 разом з копією платіжного документа (у т. ч. якщо помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені виникли за кількома платіжними документами) та до якого органу ДПС?

Як платником ПДВ мають подаватися копії документів, що додаються до Заяви про допущення продавцем товарів/послуг помилок при зазначенні обов’язкових реквізитів податкової накладної та/або порушення продавцем/покупцем граничних термінів реєстрації в ЄРПН податкової накладної та/або розрахунку коригування (додаток 7 до податкової декларації з ПДВ)?

Податківці працюють з молоддю

Який порядок складання податкової накладної платником ПДВ при постачанні послуг нерезиденту на митній території України?

За яких умов у платника акцизного податку припиняється обов’язок з подачі декларацій?

Подання таблиці даних платників податку.

В який термін має бути повернута платнику податку сума ПДФО внаслідок застосування права на податкову знижку?

Які терміни реєстрації та правила визначення дати реєстрації платником ПДВ?

До уваги представників агросектору!

Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом ФО забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?

Чи є об’єктами оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, передані в оренду будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми власності та джерел фінансування?

Чи має право на ПСП ФО, яка працює неповний робочий день?

Які дії ФОП – підприємців – платників ЄП у разі порушення умов перебування на спрощеній системі оподаткування?

Які суми не включаються до складу доходу ФОП – платника ЄП першої – третьої груп?