Дата: 24.01.2023 15:08

Фото без описуВ яких випадках ЮО платник ЄП не визначає мінімальне податкове зобов’язання?  •

Як завантажити власний кваліфікований сертифікат відкритого ключа?  •

За якими ідентифікаторами форм податковий агент подає в електронному вигляді Розрахунок та додаток 4ДФ до Розрахунку?  •

За яким ідентифікатором форми документа в електронному вигляді ФОП на загальній системі оподаткування подають декларацію про майновий стан і доходи?  •

За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді подається Податкова декларація екологічного податку?  •

Оновлена функція «Дані для декларації» в Реєстрі декларацій  •

Результати роботи відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Черкаській області протягом 2022 року  •

Громадяни Черкащини задекларували понад 2,8 млрд гривень
доходів, отриманих за 2021 рік
  •

В результаті перевірок управлінням податкового аудиту до бюджету донараховано 235,1 млн грн грошових зобов’язань  •

Результати проведеної позовної роботи податкової служби Черкащини: за 2022 рік до бюджету надійшло - 76,8 млн гривень

Платники рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України

Чи зобов’язаний СГ застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями (тютюновими виробами) у безготівковій формі (у тому числі шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через установи банку)?

Сплата збору частинами - одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Чи вважається податковим боргом сума єдиного внеску, своєчасно не нарахована та/або не сплачена у встановлені строки?

Чи застосовується до платників податків відповідальність за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в ЄРПН, у зв’язку з технічними проблемами на сервері ДПС?

Чи звільняється від оподаткування ПДВ операції з постачання, підготовлення, виготовлення, розповсюдження аудіо книг?

Чи зменшується дохід від продажу ФО – резидентом протягом звітного року неподільного об’єкта незавершеного будівництва/майбутнього об’єкта нерухомості на суму витрат, понесених таким платником на придбання такого об’єкта?

Чи зупиняється на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану перебіг строків, встановлених ст. 56 Податкового кодексу України щодо строків подання та розгляду скарги на рішення про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН?

Чи має право на ПСП батько, який має двох (чи більше дітей) віком до 18 років, але одна (чи більше) із них проживає з дружиною від першого шлюбу?

Чи можливо скасувати кваліфікований сертифікат відкритих ключів, виданий Кваліфікованим надавачем ЕДП ДПС, у телефонному режимі?

Чи необхідно придбавати ліцензію на право зберігання пального, якщо таке пальне зберігається в баку генератора, в т.ч. при отриманні пального в бак генератора з акцизного складу пересувного постачальника?