Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Дата: 04.01.2023 12:26
Кількість переглядів: 158

Фото без описуЧи необхідно СГ звертатися до відповідного ГУ ДПС за анулюванням ліцензій, термін дії яких закінчився, черговий платіж не сплачено та діяльність, що підлягає ліцензуванню, не здійснюється?
Чи є діючими ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі пальним, алкогольними напоями, тютюновими виробами, термін дії яких скінчився до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України?
  •  

Платниками податків Черкащини за 2022 рік до бюджетів усіх рівнів сплачено 20 млрд гривень податків, зборів та платежів  •  

В якому звітному податковому періоді суми ПДВ, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг та зазначені в податкових накладних/розрахунках коригування до податкових накладних, відносяться до податкового кредиту, якщо такі податкові накладні/розрахунки коригування зареєстровані в ЄРПН своєчасно або з порушенням терміну їх реєстрації?  •  

Чи передбачена відповідальність до СГ за нестворення (несвоєчасне створення) щоденних Z-звітів на РРО або ПРРО з причини потенційного/аварійного відключення електроенергії у період дії воєнного стану?  •  

Дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ лізингоодержувача при поверненні майна  •  

Який порядок розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку у вигляді дивідендів за витратами, понесеними на придбання акцій (інших корпоративних прав), емітентом яких є ЮО, яка набула статус резидента Дія Сіті?  •  

Якими документами підтверджуються фактично понесені ФО витрати на придбання інвестиційного активу (корпоративних прав) з метою визначення його вартості для розрахунку інвестиційного прибутку?  •  

Як заповнюється повідомлення про надання інформації щодо КЕП
за формою J(F)1391103?
  •  

Яка графа розділу Б податкової накладної (3.1 чи 3.3) заповнюється при передачі товару, виготовленого з давальницької сировини?

Який порядок заповнення таблиць 1.1 та 2.1 додатка 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ?

В якому звітному періоді ФОП на загальній системі оподаткування включає до складу витрат сплачений єдиний внесок (по даті фактичної сплати чи при проведенні остаточного розрахунку за звітний рік)?

За якими ідентифікаторами форм формуються електронні форми Запиту про отримання витягу з реєстру страхувальників?

Куди сплачувати ПДФО та подавати Розрахунок у разі зміни СГ (у тому числі ФОП) протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного зі зміною адміністративного району?

На який мінімальний та максимальний термін контролюючий орган може укладати договір розстрочення (відстрочення) грошових зобов’язань (податкового боргу) платника податків?

Які відомості відображаються в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації?

Як ФОП – платник ЄП (першої – третьої груп) може протягом календарного року перейти на четверту групу?

За якою формою (формат, розмір) подаються письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН та чи існує системне обмеження програмного забезпечення їх формату, розміру та кількості?

Як подається заява про включення до реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації (далі – Реєстр волонтерів) та де на вебпорталі ДПС можна ознайомитися з Реєстром волонтерів?

Починаючи з якого періоду подається податкова декларація про майновий стан і доходи, затверджена наказом Мінфіну від 02.10.2015 № 859 (у редакції наказу Мінфіну від 17.05.2022 № 143)?

Який порядок заповнення розрахунку коригування до податкової накладної, складеної та зареєстрованої в ЄРПН без факту здійснення господарських операцій?

Чи можливе здійснення розрахунків у сфері ЗЕД за операціями з експорту до Російської Федерації та/або до Республіки Білорусь, та чи буде застосована відповідальність у разі ненадходження грошових коштів від таких операцій, якщо граничні терміни розрахунків припадають на період дії воєнного стану?

Чи потрібно СГ подавати заяву за формою № 1-КОРО для перереєстрації КОРО на РРО, якщо відбулася перереєстрація РРО у зв’язку із зміною адреси господарської одиниці?

Чи може особа, яка не подала своєчасно Заяву на реєстрацію платником ПДВ, але при цьому підлягала обов’язковій реєстрації, самостійно сплатити до бюджету суму податку, нараховану до моменту її реєстрації як платника ПДВ?

Чи має право платник податку сплачену частину від’ємного значення задекларувати в рядку 20.2 податкової декларації з ПДВ, а іншу частину перенести у рядок 20.3 та заявити до бюджетного відшкодування в наступних звітних періодах?

Чи буде збільшена сума реєстраційного ліміту покупця, у разі коли податкова накладна складена продавцем за операцією, яка відбулась до дати переходу покупця на спрощену систему оподаткування за ставкою 2 відсотки, а зареєстрована в ЄРПН – після переходу покупця на спрощену систему оподаткування?

Чи буде нараховуватися пеня за порушення граничних строків розрахунків на суму незначної незавершеної операції, якщо загальна сума операції підлягала валютному нагляду?

Чи зобов’язані СГ – платники ЄП, не зареєстровані як платники ПДВ, сплачувати ПДВ та реєструватися платниками ПДВ при ввезенні (імпорті) товарів на митну територію України?

Які штрафні санкції застосовуються за неподання або несвоєчасне подання контролюючою особою Звіту про контрольовані іноземні компанії (КІК) одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи?

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора