Дата: 02.01.2023 13:05

Фото без описуЯкий валютний курс НБУ використовується ФОП, якщо доходи отримані в іноземній валюті?  •

Яку вартість слід зазначати ФО у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації у разі декларування цінних паперів, що допущені до біржових торгів та знаходяться за межами території України?  •

Що розуміється під витратами на придбання об’єкта нерухомості, на які можна зменшити дохід від його продажу, та чи є договір купівлі-продажу підтвердженням таких витрат, якщо розрахунок здійснювався готівковими коштами?  •

В якому розділі одноразової (спеціальної) добровільної декларації ФО декларує придбані активи у вигляді облігацій внутрішньої державної позики, у тому числі «військові облігації»?  •

За який звітний (податковий) період контролюючі особи – ФО вперше подають звіт про контрольовані іноземні компанії (КІК) до контролюючого органу?  •

Яким чином заповнюється таблиця 2 додатка 5 (Д5) до податкової декларації з ПДВ при отримані авансової оплати від покупця за товари/послуги, операції з постачання яких звільняються від оподаткування ПДВ, у разі якщо придбання/виготовлення товарів/послуг, які будуть використані в таких звільнених від оподаткування ПДВ операціях, буде здійснено у наступних звітних періодах?  •

Фізособа-«єдинник» – власник земельного паю припинив діяльність: як сплачувати земельний податок?

Зміни до декларації з податку на прибуток підприємств

Чи включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку – ФО сума коштів, отримана для провадження волонтерської діяльності, на його розрахунковий рахунок у період з 24 лютого 2022 року до дати включення його до Реєстру волонтерів?

Щодо обсягів отриманого палива за вантажно-митними деклараціями, що зараховуються до Системи електронного адміністрування пального та спирту етилового

Оновлена єдина звітність за ІV квартал 2022 року

Які передбачені особливості для визначення ліквідних активів для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Яка оціночна вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), застосовується при розрахунку ПДФО?

Відновлено перевірки платників податків, які порушують граничні строки розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів

Перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на прибуток
на особливих умовах

Чи подається податкова декларація з ПДВ за відсутності від’ємного значення попередніх періодів?

Який алгоритм розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму понесених у звітному 2021 році витрат у вигляді коштів або вартості майна, переданих ним як пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям, а також коштів або вартості лікарських засобів для надання медичної допомоги хворим з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)?

Чи має право скористатись податковою знижкою за навчання дитини один із батьків, який фактично здійснив оплату за її навчання, якщо договір укладений між навчальним закладом та дитиною та квитанції на оплату оформлені на ім’я дитини, при цьому дитина протягом звітного року не працювала?

Який порядок оподаткування ПДВ новорічних подарунків та квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей?

Який порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого ФО – нерезидентом від продажу інвестиційного активу ЮО?

Який порядок оскарження рішення про відповідність/невідповідність платника ПДВ критеріям ризиковості платника податку?

В якому розмірі ФО – платник ПДФО може включити до податкової знижки суму понесених витрат у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, переданих неприбутковим організаціям, та які підтверджуючі документи необхідно надати контролюючому органу?

Який документ вважається розрахунковим документом?

Код УКТ ЗЕД – обов’язковий реквізит фіскального чеку для підакцизних товарів?

У якому розмірі резидент Дія Сіті, який у відповідний календарний місяць не відповідає вимогам, визначеним п.п. 2, 3 частини першої, п. 10 частини другої ст. 5 Закону № 1667, нараховує єдиний внесок працівникам, які у нього працюють, у тому числі особам з інвалідністю?

Чи порушуються умови перебування на другій групі платника ЄП ФОП, яка надала послуги працівнику ЮО, що перебувала у відряджені?

Чи звільнено від сплати ЄВ підприємців, призваних до ЗСУ у зв’язку з мобілізацією чи прийняті за контрактом?

Яке майно ФОП не може бути використане як джерело погашення податкового боргу?

Які платники звільняються від сплати єдиного внеску за себе?