Благоустрій населених пунктів Вотилівського старостинського округу

Дата: 21.12.2022 10:42

Жителі Вотилівського старостинського округу і в цей зимовий час, з не завжди сприятливими погодніми умовами не сидять, склавши руки. З ініціативи депутата Виноградської сільської ради Грищенка М.М. впорядковано могилу невідомого солдата в с.Федюківка, щоденно проводиться обрізка дерев вздовж дороги Федюківка-Вотилівка. Кожен день працюють на обрізці дерев вздовж дороги Вотилівка-Виноград староста Вотилівського старостинського округу Вишнівецька Ю.П., працівник по благоустрою Поліщук І.В. художній керівник Вотилівського СБК Соловій О.В.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до благоустрою населених пунктів громади. Паливно-мастильними матеріалами забезпечує сільська рада. Дрова, які обрізали, передаємо для потреб ВПО та тих, хто працює на обрізці.