Дата: 04.10.2022 16:10

Чи мають право працівники контролюючих органів в ході перевірки СГ вимагати проведення інвентаризації ОЗ, ТМЦ, коштів та зняття їх залишків?  •

Який алгоритм розрахунку податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку на суму витрат, понесених за навчання за наслідками звітного податкового року?  •

Платниками податків Черкащини за 9 місяців 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплачено майже 13,8 млрд гривень податків, зборів та платежів  •

Що таке виплати, пов’язані з оплатою праці?  •

Правила відображення в податковій декларації з ПДВ розрахунків коригування податкових зобов’язань та податкового кредиту  •

Які документи повинна надати ФОП для СГ, з яким має господарські відносини, з метою не застосування п.п. 38.9 п. 38 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ, у разі якщо місце проживання такої особи зареєстровано на тимчасово окупованій території?  •

В якому порядку виробники електричної енергії заповнюють декларацію акцизного податку у період дії воєнного стану?

За яким ідентифікатором форми документа в електронному вигляді ФОП на загальній системі оподаткування подають декларацію про майновий стан і доходи?

Інформація щодо часток для зарахування акцизного податку

Що таке касова книга підприємства?

Чи є об’єктом оподаткування сума поворотної фінансової допомоги (позики) отримана ФОП на загальній системі оподаткування?

Чи існують обмеження щодо здійснення видів діяльності ФОП на загальній системі оподаткування?

Як визначається поняття «оприбуткування готівки» згідно з нормами Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні?

Особливості здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню

Хто є платником транспортного податку у разі передачі ЮО у фінансовий лізинг легкового автомобіля, зареєстрованого в Україні згідно з чинним законодавством?

Хто є платниками земельного податку за земельні ділянки, які приватизовані громадянами – членами садівницького товариства: громадяни, які їх приватизували чи садівницьке товариство?

Сплачуйте нараховані податкові зобов’язання вчасно - не чекайте стягнення податкового боргу у примусовому порядку

Які суми не включаються до доходу ФОП – платника єдиного податку першої - третьої груп?

Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?

Чи включається до складу витрат ФОП сума від’ємної курсової різниці, яка виникла при продажу валютної виручки, отриманої від здійснення ЗЕД, на міжбанківському валютному ринку?

Чи оподатковується сума страхової виплати?

Чи оподатковується ПДФО сума комунальних платежів, яка відшкодовується податковим агентом ФО – орендодавцю,відповідно до договору оренди?

Особливості придбання (продажу) військових облігацій ЮО