Дата: 01.09.2022 15:07

Фото без описуУ яких випадках резиденти Дія Сіті – платники податку на особливих умовах, які здійснюють на користь нерезидентів виплату доходів, не утримують податок з таких доходів?  •

Яким чином визначається база для нарахування єдиного внеску найманим працівникам, які після виходу з відпустки відпрацювали неповний календарний місяць та отримали заробітну плату у розмірі менше мінімальної?  •

Чи має право скористатися податковою знижкою за іпотечним кредитуванням один із членів подружжя за вибором, коли об’єкт іпотеки знаходиться у спільній власності?  •

Чи має право на податкову знижку фізична особа, яка скористалася умовами молодіжного житлового кредиту?  •

Консолідація зусиль для легалізації трудових відносин  •

Які нерезиденти (іноземні юридичні компанії, організації) зобов’язані стати на облік у контролюючих органах?  •

Чи має право ФО задекларувати активи, право власності на які набуто нею до завершення кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування, але після 01 січня 2021 року, за рахунок коштів з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки станом на 01.01.2021?  •

Хто із співвласників є декларантом об’єкта житлової нерухомості, який належить декільком фізичним особам на праві спільної сумісної власності без поділу на частки, а загальна площа такого об’єкта перевищує площу активів, що не декларуються?

Якими документами ФО може підтвердити, що вона подала одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, де задекларувала суму коштів, розміщених на поточному рахунку в банку іноземної держави, та сплатила збір, з метою проходження процедури фінансового моніторингу у разі перерахування цих коштів на рахунок банку України?

Які платежі з метою оподаткування вважаються «роялті»?

В які строки ДПС розглядає скаргу платника податків на податкове повідомлення-рішення або інше рішення контролюючого органу, яка подана в період дії воєнного стану на території України?

Чи утримуються та перераховуються до бюджетів суми ПДФО та військового збору з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, що нараховується та виплачується Фондом соціального страхування України фізичній особі, яка переселилася з тимчасово окупованої території або зони надзвичайної ситуації?

Які операції є контрольованими для резидентів Дія Сіті – платників податку на особливих умовах?

Не подавали декларації з ПДВ за лютий-травень 2022 року:
що буде з податковим кредитом за зареєстрованими податковими накладними?

Чи є постачанням товарів та послуг безоплатна передача товарів (надання послуг) для потреб забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави?

Що є базою оподаткування акцизним податком з реалізації СГ роздрібної торгівлі алкогольних напоїв (тютюнових виробів), якщо такий СГ допустив помилку при проведенні операції через реєстратор розрахункових операцій?

До якого бюджету сплачувати ПДФО, утриманий із заробітної плати найманих працівників, у разі зміни не уповноваженим відокремленим підрозділом юридичної особи протягом бюджетного року місцезнаходження, пов’язаного із зміною адміністративного району?

За якими ставками справляється земельний податок?

Щодо термінів реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) розрахунків коригування до податкових накладних

Чи потрібно суб’єкту господарювання при поданні уточнюючої декларації акцизного податку подавати всі додатки, які були подані в звітній декларації, чи лише додаток, який підлягає уточненню?

З якого періоду контролюючим органом застосовуються штрафні санкції за неподання податкової звітності, несплату податків та зборів, граничний термін виконання яких припадає на період дії воєнного стану, до платників податків (крім платників ЄП за ставкою 2 відс.), які мали можливість своєчасно виконувати свої податкові обов’язки, але не виконали їх?