A A A K K K
для людей із порушенням зору
Виноградська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Державна податкова служба України Головне управління ДПС у Черкаській області

Дата: 25.08.2022 11:39
Кількість переглядів: 83

Адміністрування екологічного податку  •  

Платниками Черкащини за 7 місяців 2022 року сплачено 185,7 млн гривень акцизного податку  •  

В якому звітному періоді ФОП на загальній системі оподаткування включає до складу витрат сплачений ЄВ (по факту сплати чи при проведенні остаточного річного розрахунку)?  •  

На яку дату складається зведена податкова накладна у разі нарахування податкових зобов’язань відповідно до п. 198.5 ст. 198 або п. 199.1 ст. 199 Податкового кодексу України, якщо податковий кредит за операціями, які відбулись протягом лютого – травня 2022 року сформовано не на підставі первинних (розрахункових) документів, а відображено згідно з податковими накладними, зареєстрованими постачальником в ЄРПН до 15.07.2022 року?  •  

В якому вигляді подається заява про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах?  •  

В які терміни має бути подана заява про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті - платника податку на особливих умовах?  •  

Повідомлення про відмову у наданні/зменшенні суми податкової знижки, визначеної платником у податковій декларації

Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені ФО на лікування за наслідками 2021 року?

Заповнення податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця при наявності основного місця роботи

Які ставки земельного податку повинні застосовувати власники (користувачі) земельних ділянок, якщо в прийнятому рішенні органу місцевого самоврядування відсутні ставки, що відповідають такій категорії земельної ділянки?

Інформація для ФОП – «спрощенців», які надають в оренду земельні ділянки

Захист трудових прав викривача

Мінімальне податкове зобов’язання для користувачів сільськогосподарських угідь

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування

Закон України № 2260: чи потрібно за операціями з придбання товарів/послуг, які були здійснені, наприклад, у березні 2022 року платниками, що використовують касовий метод, а податковий кредит сформовано на підставі документа, що підтверджує дату списання коштів із банківського рахунка (видачі з каси) платника ПДВ, у квітні 2022 року, змінювати період формування ПК, якщо ПН, складена за операціями з їх постачання, зареєстрована в ЄРПН у червні (має дату складання, що припадає на березень 2022 року)?

Закон України № 2260: на підставі яких документів за звітні періоди лютий-травень 2022 року формують податковий кредит платники податків, що використовують касовий метод обліку ПДВ?

Коли платник податку звільняється від відповідальності за несвоєчасне подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2021 рік та І квартал 2022 року згідно змін внесених Законом України № 2260-ІХ до Кодексу?

Чи може платник податку у період воєнного стану зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної в ЄРПН у святковий чи вихідний день, якщо такий день є граничним днем реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної?

Чи необхідно СГ подавати «Звіт про використання КОРО (розрахункових книжок)» (форма № ЗВР-1) щодо КОРО, зареєстрованих на господарську одиницю, якщо РО протягом звітного місяця не проводилися?

Щодо включення фізичною особою підприємцем, що перебуває на загальній системі оподаткування до складу витрат придбання касового апарату, вартість якого не перевищує 20000 гривень

З якого періоду юридичні особи, які подали заяву про перехід на оподаткування як резидента Дія Сіті – платника податку на особливих умовах вважаються резидентами Дія Сіті – платниками податку на особливих умовах?

Які особливості справляння ЄП для юридичної особи третьої групи, передбачені у період дії воєнного стану?

Платникам – юридичним особам щодо необхідності декларування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянку

Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь