Дата: 26.04.2022 10:01

Фото без описуПонад 25 тисяч адміністративних послуг надано центрами обслуговування платників області за I квартал 2022 року  •

Деклараційна кампанія - 2022  •

Електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом, та випадки в яких він припиняється  •

Закон України № 2142: зміни порядку сплати екологічного податку  •

Зміни у законодавстві в частині податку на прибуток підприємств  •

Зміни щодо податкових перевірок  •

З початку 2022 року місцеві бюджети Черкаської області
від ліцензування отримали 6,6 млн гривень

Ставки збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування  •

Що робити тим юридичним особам, офіси яких зруйновані та відповідно всі архіви, всю первинку протягом трьох місяців неможливо буде відновити?

Що з податком на нерухомість на окупованих територіях?

Чи буде зараховано як переплата єдиний 4 групи або повернення цих грошей? Або зарахування авансом з єдиного 4 групи на єдиний 3 групи?

Чи можливий перехід на єдиний податок за ставкою 2% при наявності податкового боргу?

Як буде із земельним податком за земельні ділянки (паї) власників фізичних осіб при переході із 4-ї групи на 3-тю?

Податкова знижка за оренду житла для внутрішньо переміщених осіб

Чи має право ФОП на податкову знижку при отриманні доходів від підприємницької діяльності згідно з нормами ПКУ?

Особливості заповнення Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа

Термін та порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді

Обчислення та сплата фізичними особами транспортного податку

Відновлення втраченого ідентифікаційного номера