Сплачуймо ПДФО там, де проживаємо. Це допомагає робити наш спільний дім кращим!

Дата: 09.02.2022 09:50
Кількість переглядів: 234

Фото без описуПодаток на доходи фізичних осіб (ПДФО) є найбільшим джерелом наповнення бюджету Виноградської сільської територіальної громади – бюджету, за рахунок якого реалізується переважна частина проектів соціально-економічного розвитку громадиі.

ПДФО сплачується за податковою адресою платника податку. Відповідно до статті 45 Податкового кодексу України, податковою адресою платника податків – фізичної особи визначається місце проживання, за яким вона береться на облік як платник податків у контролюючому органі.

Щоб ПДФО, яке утримується з ваших доходів, надходило до місцевого бюджету громади, в якій ви проживаєте, в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків має відображатися коректна інформація.

Детальний алгоритм дій, щоб ПДФО жителів громади надходило до бюджету Виноградської сільської територіальної громади

 1. Військовозобов’язаним знятися з військового обліку за минулим місцем реєстрації (якщо ви не проживали на території Звенигородського району);
 2. Після виконання пункту №1 військовозобов’язаним стати на військовий облік в 2 відділення Звенигородського РТЦК та СП , який знаходиться за адресою:         провул. Поштовий, 8, смт. Лисянка, Звенигородського району, Черкаської області.
 3. Зареєструвати своє місце проживання в Виноградській сільській територіальній громаді, надавши відповідний перелік документів. Для цього потрібно звернутися до старости виконавчого комітету Виноградської  сільської ради з питань реєстрації в своєму селі.
 4. Внести зміни до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Для цього потрібно:
  -або звернутися до Центру обслуговування платників податків Лисянської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області (смт.Лисянка, вул.Незалежності, 25, каб.№1);
  -або скористатися «Електронним кабінетом платника податків» (http://cabinet.tax.gov.ua) та за допомогою кваліфікованого електронного підпису подати заявку за формою №5-ДР в електронному вигляді.

Важливо!

 • Перші три пункти можна зробити онлайн за допомогою додатку «Дія» (таку можливість поки що мають тільки власники ID-паспортів).
 • Змінювати місце військового обліку потрібно для військовозобов’язаних.
 • Якщо місце вашого проживання зареєстроване в Виноградській сільській територіальній громаді, але працюєте ви НЕ на території нашої громади, то вам потрібно внести зміни до Державного реєстру. Для цього скористайтеся порадами з четвертого пункту.

Сплачуймо ПДФО там, де проживаємо. Це допомагає робити наш спільний дім кращим!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора