Дата: 25.10.2021 11:36

Довідка про відсутність заборгованості: як скласти заяву для її отримання  •

Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?  •

Витрати фізичної особи – підприємця від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування  •

Започаткували власну справу за 9 місяців 2021 року 6519 суб’єктів господарювання Черкащини  •

Зазначення інформації у полі 6 «Місце провадження господарської діяльності» заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, якщо ФОП – платник ЄП планує здійснювати ЗЕД  •

Про отримання кваліфікованих сертифікатів електронного підпису чи печатки  •

До місцевих бюджетів Черкаської області у вересні 2021 року від ліцензування надійшло 3 млн гривень  •

Платниками податків Черкащини (юридичними особами)
за січень-вересень 2021 року
сплачено 705,8 млн гривень місцевих податків і зборів

Обчислення ЄВ новоствореними ФОП – платниками ЄП першої
та другої груп

У яких випадках подається уточнююча одноразова (спеціальна) добровільна декларація?

Чи має право фізична особа, якій належать кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі відкрити у різних банках України окремі поточні рахунки зі спеціальним режимом використання у національній валюті та іноземній валюті?

Чи зобов’язана фізична особа відображати у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації кошти, які розміщенні такою особою на депозитному (вкладному) банківському рахунку?

На які активи не поширюються державні гарантії та звільнення від відповідальності?

Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання та яким чином аванс враховується при остаточному розрахунку туристичного збору?

Чи підлягають маркуванню марками акцизного податку одноразові електронні сигарети?