Відкриття пам'ятника жертвам Голокосту у Винограді

Дата: 18.10.2021 13:51

17 вересня у селі Виноград відбулося урочисте відкриття пам'ятника землякам-євреям, які були розстріляні на єврейському кладовищі в період 1941 – 1943 років. Пам’ятник споруджено коштами уродженця нашого села, доктора медичних наук, професора, психотерапевта  Пострілко Валентина Михайловича і на кошти єврейських громад міста Києва і міста Черкаси.

В період Голокосту за даними Інституту національної пам'яті Яд Вашем, що в Єрусалимі, у Винограді  було страчено 600 євреїв. Відновлені імена і прізвища 105 наших співгромадян.

Хай Живе пам'ять про жертв Голокосту, які були знищені і в інших країнах світу.

О.П. Кошман