Шановні педагоги, діти і батьки!

Дата: 01.09.2021 14:26

Фото без описуШановні педагоги, діти і батьки!

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Сьогоднішній день  особливо урочистий та хвилюючий для першокласників – вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя! Бажаємо  вам успіхів! Та пам’ятайте: усі перешкоди долаються силою знань, а ваша жага до навчання є запорукою гідного майбутнього!

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час вам необхідно визначитися у виборі життєвих орієнтирів, які стануть надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку .

Особливим є цей день і для батьків. Адже вони разом з вами проживають дні і роки шкільного життя,  радіють вашим успіхам, переймаються невдачами. Тож цінуйте їхню любов і підтримку.

Дорога освітянська громадо! Продзвеніла веселкова карусель теплого літа. 1 вересня знову зібрало нас у рідному колі.
Нехай цьогорічний  першовересень  буде  сонячним,  несе добрий  настрій  у кожну школу,  кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі!