Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

Дата: 13.08.2021 15:41
Кількість переглядів: 306

Фото без описуСтан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

За січень-липень 2021 року на розгляд комісії Головного управління ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – Комісія) подано 12480 Повідомлень про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування 995 суб’єктами господарювання на загальну суму 151,5 млн  гривень.

За результатами розгляду Повідомлень щодо подання пояснень та копій документів:

  • по 11564 прийнято рішення про реєстрацію (873 СГ) ПН/РК на загальну суму ПДВ 117,8 млн грн (або 77,8 відсотків);
  • по 916 прийнято рішення про відмову (329 СГ) в реєстрації ПН/РК на загальну суму ПДВ 33,7 млн  грн (або 22,2 відсотка).

Крім того, Комісією враховано 367 Таблиці даних платника податку з інформацією щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з ДКПП.

Якщо у майбутньому будуть виявлені ризики у діяльності підприємства, таблиця може бути скасована, як на регіональному так і на центральному рівні.

З метою усунення недоліків, які мають місце при подані Таблиці, пропонуємо платникам надавати до такої Таблиці уніфіковану форму пояснення. Зразок для заповнення такої форми додається (https://ck.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/491504.html ).

У разі виникнення додаткових питань з приводу зупинення реєстрації ПН/РК, ви завжди можете отримати консультацію у спеціалістів Головного управління ДПС у Черкаській області за номером (0472) 33-91-97.


Додаток ПН_РК_Рекомендована форма .pdf


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора