ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПУБЛІЧНОГО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ ВИНОГРАДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 04.06.2021 14:55

На підставі розпорядження Виноградського сільського голови від 02.06.2021 р. №20 з метою реалізації членами територіальної громади свого права на участь у місцевому самоврядуванні, врахування громадських інтересів, буде проводитися публічне громадське обговорення проектів рішень Виноградської сільської ради «Про реорганізацію Рубаномостівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Виноградської сільської ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Виноградський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» Виноградської сільської ради Черкаської області з отриманням статусу філії» та «Про реорганізацію Федюківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Виноградської сільської ради Черкаської області шляхом приєднання до КОЗ «Виноградський НВК «ДНЗ - ЗОШ І-ІІІ ступенів» Виноградської сільської ради Черкаської області з отриманням статусу філії»» (далі – проекти рішень).

Пропозиції приймаються до 16.06.2021 на адресу Виноградської сільської ради: 19340, с. Виноград, вул.. Центральна, 46а та на електронну адресу: radawinograd@ukr.net.

Підставою розроблення проектів рішень є формування оптимальної мережі закладів освіти Виноградської сільської ради необхідної для надання високоякісних освітніх послуг кожній дитині, з урахуванням використання наявних ресурсів, модернізації мережі з кращими базовими умовами навчання.

Проведення реорганізації необхідне для врегулювання питання фінансування закладів у зв’язку з недоцільністю існування окремих юридичних осіб  згідно вимог ЗУ «Про повну загальну середню освіту».

На даний час потреба Рубаномостівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня»  Виноградської сільської ради Черкаської області становить 869,5 тис. грн., план на 2021 рік – 502,9 тис. грн. Дефіцит забезпечення закладу на 2021 рік становить 366,6 тис. грн. Економія для місцевого бюджету за 4 місяці 2021 року становитиме 98,8 тис. грн.

Потреба Федюківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Виноградської сільської ради Черкаської області  становить 1107,9 тис. грн., план на 2021 рік – 1077,9 тис. грн. Дефіцит забезпечення закладу на 2021 рік становить 30,0 тис. грн. Економія для місцевого бюджету за 4 місяці 2021 року становитиме 86,3 тис. грн.

Проведення реорганізації дасть можливість забезпечити повноцінною виплатою заробітної плати працюючих вчителів, проведення модернізації та ремонтів класних кімнат, кабінетів та дошкільних груп, поновити оргтехніку, та багато іншого із нагальних потреб закладів.

Опубліковуємо проект рішень для ознайомлення.

Сільський голова                                                                 Микола ДЕМЕРЗА