1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2021 15:31

Фото без описуКожного року в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це одне із найстаріших міжнародних свят, сповнене пригод, розваг, веселощів. Цьогоріч  до нього долучилися діти Виноградської  громади.  У цей день маленькі мешканці дитячої країни отримали нові враження, емоції.
Привітання отримали діти учасників АТО, діти-інваліди та діти з багатодітних родин. За благодійні кошти, які надало ТОВ «Агронива – Черкаси», придбано  та вручено  солодкі подарунки. Дякуємо спонсорам за підтримку та розуміння!

З нагоди Дня захисту дітей  у  всіх навчальних закладах громади відбулися святкові заходи.  На базі КОЗ « Виноградський НВК» проведено квести, конкурси, майстер-класи.

Тож  вітаємо всіх дітей громади зі святом, бажаємо  блакитного неба, барвистої веселки, веселих витівок і чудових друзів, щасливого дитинства і чарівних чудес, яскравих вражень та цікавих пригод, доброї радості й гарного настрою!