ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВИНОГРАДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 25.05.2021 12:29

Фото без описуЦього року День вишиванки випав на 20 травня. Святкувати його почали не так давно, але ця традиція вже встигла міцно закріпитися у свідомості багатьох людей. Свято відзначається щороку у третій четвер травня, а головне, що треба зробити цього дня – вдягти вишиванку на роботу, навчання чи просто на прогулянку.

Цей день став приводом для святкових   заходів у КОЗ «Виноградський НВК ДНЗ – ЗШ І-ІІІ ступенів», «Мар’янівський ЗЗСО», Ріпківська  філія, Босівська філія, Вотилівська філія,  «Федюківський  НВК», Рубаномостівський НВК» та ЗДО «Веселка» с. Босівки,  «Малятко» с. Ріпки  учні та вихванці закладів  долучилися своїми світлинами до фотоколажу «Школа та садок  співає у вишиванці»,  приєдналися до фотофлешмобу «Дню Вишиванки- бути!».

День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї.