A A A K K K
для людей із порушенням зору
Виноградська громада
Черкаська область, Звенигородський район

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Виноградської сільської ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Виноградської територіальної громади та аналізів регуляторного впливу до них.

Дата: 24.05.2021 17:32
Кількість переглядів: 358

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів рішень Виноградської сільської ради про встановлення місцевих податків та зборів на території Виноградської територіальної громади та аналізів регуляторного впливу до них.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань (далі – Суб’єкти) оприлюднюємо розроблені Виноградською сільською радою проєкти рішень Виноградської сільської ради та аналізи регуляторного впливу до них:

 1. «Про встановлення податку на майно (в частині транспортного податку) на території Виноградської територіальної громади»;
 2. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Виноградської територіальної громади»
 3. «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на території Виноградської територіальної громади»;
 4. «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Виноградської територіальної громади;
 5. «Про встановлення ставки акцизного податку з реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів на території Виноградської територіальної громади;
 6. «Про встановлення ставок податку (спрощеної системи оподаткування) на території Виноградської сільської територіальної громади;

Розміри місцевих податків та зборів на території Виноградської територіальної громади розроблено відповідно до Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України.

Проєктами регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх Суб’єктів Виноградської сільської територіальної громади та забезпечити надходження до місцевого бюджету для виконання програми соціально-економічного розвитку громади та інших програм.

Згідно даних проєктів пропонується затвердити розміри по місцевих податках та зборах:

 • податок на майно (в частині податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки);
 • податок на майно (в частині транспортного податку);
 • ставки та пільги зі сплати земельного податку;
 • ставки акцизного товару;
 • єдиний податок (спрощеної системи оподаткування).

Зауваження та пропозиції приймаються на електронну пошту Виноградської сільської ради(radawinograd@ukr.net) та за адресою: село Виноград, вулиця Центральна 46а, Виноградська сільська рада.

Проєкти рішення та аналізи регуляторного впливу до них розміщено на офіційному сайті Виноградської територіальної громади(https://vynogradska-gromada.gov.ua/) .

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця в письмовому вигляді з дня опублікування даного оголошення.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь