Засідання комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій Виноградської ТГ

Дата: 27.04.2021 15:22

Виноградська сільська рада

с. Виноград                                                                                                16.04.2021

Протокол  № 5

ГОЛОВУЮЧИЙ: голова комісії Беліков О.О.

ПРИСУТНІ: члени комісії (за окремим списком)

ЗАПРОШЕНІ: (за окремим списком)

Порядок денний

«Про ситуацію з поширенням захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19, та заходи з недопущення його поширенню на території Виноградської територіальної громади»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами внесеними, у тому числі постановою Кабінету Міністрів України від 22 березня 2021 р. № 230 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  9 грудня         2020 р. № 1236»), засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.04.2021 протокол № 12 Черкаської обласної державної адміністрації.

ВИРІШИЛИ:

1. Взяти до відома, засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 08.04.2021 протокол № 12 Черкаської обласної державної адміністрації.

Старостам сіл, установам, організаціям незалежно від форми власності, закладам освіти розташованих на території Виноградської територіальної  громади

1. Забезпечити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних адміністративних територіях, зокрема щодо:

-проведення масових (культурних, спортивних, розважальних та інших) заходів, приймання відвідувачів в закладах культури, спортивних залах;

- діяльність закладів  громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, їдалень,) після 22-00, окрім тих, які надають послуги із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- на території ринку чітко додержуватися протиепідемічних заходів щодо недопущення поширення коронавірусу ;

- проведення місцевими приходами богослужінь, якщо не забезпечено наявність в приміщені, приміщення не менше 10м² на одну особу;

- здійснення перевезень пасажирів автомобільним транспортом  в кількості більше ніж 50% від кількості місць для сидіння;

- заклади загальної середньої освіти працюють в звичайному режимі та щодня до 10.00 год. директор закладу звітує відділу освіти, культури, молоді та спорту про захворювання здобувачів освіти та працівників закладу.

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженням випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу, заклади  освіти  перевести   на дистанційну форму навчання крім закладів дошкільної освіти. Неухильне дотримання протиепідемічних заходів, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22. 08.2020 № 50 є пріоритетом організації функціонування заклади освіти.

- здійснювати лікару терапевту Виноградської амбулаторної загальної практики сімейної медицини співпрацювати з Виноградською ТГ та щодня надавати інформацію про респіраторної хвороби COVID-19.

1. Забезпечити в межах повноважень виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Сектор поліцецейської діяльності №2 Звенигородського РВПГУНП Черкаської області

1. Забезпечити організацію та участь представників у спільних з Головним управлінням Національної поліції в Черкаській області та Головним управлінням Держспоживслужби в Черкаській області перевірках дотримання карантинних вимог на відповідних адміністративних територіях.

Старостам сіл

1. Рекомендувати суб’єктам господарюванням не залежно від форми власності максимально перевести роботу працівників у дистанційний режим.

1. Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Старостам сіл, установам, організаціям незалежно від форми власності, закладам освіти розташованих на території Виноградської територіальної громади

1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» прийняті рішення комісії є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.
  2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Голова комісії                        Олександр Беліков

Секретар комісії                             Любов Власюк