Дія.Бізнес. Масштабний проєкт із розвитку підприємництва.

Дата: 15.03.2021 13:42

Дія.Бізнес — це масштабний проєкт із розвитку підприємництва.

Проєкт має дві складові: онлайн-портал Дія.Бізнес і мережу центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. На онлайн-платформі підприємці можуть знайти необхідну інформацію для відкриття та ведення бізнесу, скористатися послугою консалтингу з 14 різних напрямків і пройти навчання в онлайн-школі для підприємців, скористатися картою інфраструктури підтримки підприємництва у своєму регіоні.

В офлайн-центрах Дія.Бізнес підприємці можуть безкоштовно отримати послугу консалтингу від спеціалістів-практиків, відвідати освітні заходи, протестувати продукт на спеціальній pop-up зоні, провести бізнес-подію в просторі центру. Перший центр Дія.Бізнес вже працює у Харкові, 9 листопада почав роботу в тестовому режимі центр у Миколаєві. На черзі — відкриття центрів на Київщині та в Черкасах.

Незабаром центри Дія.Бізнес діятимуть в кожному обласному центрі Україні. В планах проєкту — відкрити такі центри в кожному місті України з населенням 50 000+