ВІДБУЛАСЯ ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ ВИНОГРАДСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.12.2020 14:42

27.11.2020 року відбулася друга сесія восьмого скликання Виноградської сільської ради.

В результаті опрацювання порядку денного сесії, депутатами ради було розглянуто та прийнято відповідні рішення. Так було внесено зміни до рішення сільської ради від 21.12.2019 року № 7 – 4/ VII “ Про сільський бюджет на 2020 рік “ щодо змін до розподілу коштів. Сесією прийнято рішення про створення юридичної особи – відділу освіти, культури, молоді та спорту та юридичної особи – фінансового відділу Виноградської сільської ради. Також затверджено Регламент ради та План роботи сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів та заходів з відстеження їх результативності на 2021 рік. Передано у комунальну власність Виноградської громади – Виноградський та Мар’янівський НВК. Розглянуто сесією лист Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області та прийнято відповідне рішення щодо клопотання про передачу ним земель державної власності у комунальну власність Виноградської сільської ради.

Після розгляду всього порядку денного, чергова сесія ради, завершила свою роботу.