Черкаська область, Лисянський район

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

Дата: 17.06.2020 11:40

Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю?

!!!Нагадуємо, допомога по частковому безробіттю не оподатковується.

Допомога встановлюється за кожну годину скорочення діяльності та із розрахунку двох третин від бази нарахування ЄВ, але не більше мінімальної заробітної плати (4723 грн) на місяць.

Допомога надається на період зупинення чи скорочення діяльності та впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Для отримання допомоги по частковому безробіттю потрібно:

1. Звернутися центру зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності.

2. Підготувати необхідний пакeт документів:
-заява на отримання допомоги в довільній формі;
-копія наказу з датою зупинення чи скорочення діяльності;
-довідка про сплату ЄВ за останніх 6 місяців;
-відомості до Додатку 2 Порядку.

3. Оригінали документів подати до центру зайнятості в один із зручних для способів – поштою або через скриньку для кореспонденції в центрі зайнятості.

4. Упродовж трьох робочих днів центр зайнятості перевіряє документи. Якщо ж є помилки чи неточності, наші спеціалісти повідомлять про це. Ви матимете 5 днів, щоб подати новий або виправлений пакет документів.

5. Рішення щодо надання допомоги приймає обласний чи Київський міський центр зайнятості.

6. Після одержання коштів на свій рахунок центр зайнятості переказує їх фізичній особі-підприємцю.

Довідково: Відповіді на актуальні питання про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати на сайті Черкаського обласного центру зайнятості за покликанням: https://chk.dcz.gov.ua/…/na-zakonodavchomu-rivni-udoskonale…

або за телефоном?:

-6-13-09 (відділ надання соціальних послуг Лисянської районної філії Черкаського ОЦЗ)

#Черкаси #служба_зайнятості