Зустріч начальника відділу «Лисянського бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з жителями громади

Дата: 04.03.2020 12:46
Кількість переглядів: 3085

Фото без опису   3 березня 2020р. в приміщенні Виноградської сільської ради відбулася зустріч начальника відділу «Лисянського бюро правової допомоги» Смілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Ямкового Василя Петровича з жителями громади.

   Під час зустрічі Василь Петрович ознайомив присутніх з програмою правової освіти та розширення доступу до безоплатної правової допомоги населення Виноградської ОТГ на 2020-2021 роки та відповів на безліч питань громадян що стосуються безоплатної передачі земельних ділянок в користування, порядок розірвання шлюбу, призначення пенсії, прийняття спадщини, встановлення факту родинних відносин та багато інших.

   Досягнуто домовленість про подальшу співпрацю Лисянського бюро правової  допомоги з Виноградською сільською радою та проведення спільних зустрічей.Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора