Дата: 28.02.2020 15:54

21.02.2020 року відбулася дев’ята сесія сьомого скликання Виноградської сільської ради, в якій прийняли участь - голова ради Демерза М.А., заступник голови Беліков О.О., депутати сільської ради та посадові особи місцевого самоврядування. На розгляд сесії було винесено більше 60 питань, в процесі обговорення яких, було прийнято відповідні рішення, що стосуються подальшого розвитку нашої громади.

Це – питання протипожежної безпеки навчальних та виховних закладів, харчування дітей та їх оздоровлення,правова освіта громадян, організація та фінансування громадських робіт, здійснення державної регуляторної політики ради, зміни до сільського бюджету на 2020 рік та розгляд питань пов’язаних з земельним законодавством.

Після всього розгляду порядку денного, чергова сесія Виноградської сільської ради, завершила свою роботу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)