Проект перспективного плану формування територій громад Черкаської області

Дата: 28.02.2020 15:22
Кількість переглядів: 2537

Згідно із проектом нараховується 67 громад. Про це пише в «Фейсбуці» голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Фото без опису

«Спільно із Департаментом регіонального розвитку Черкаської ОДА, заступником Романом Карманніком ми провели сотні зустрічей із жителями, виїздили в громади. Переконаний, що не знайдеться тих, хто скажуть, що їх не вислухали. Проект плану подали в останній день, бо мали на меті прокомунікувати із якнайбільшою кількістю людей, а не спрямувати документ “для галочки”. Ппроект перспективного плану - це не лише про території, це про людей, які живуть на цих територіях.

Звичайно, знайти ідеальний варіант абсолютно для всіх - це утопія. Тому намагалися врахувати інтереси більшості. Формування плану - це не про політику та амбіції, це про якість життя, доступність послуг, розвиток і перспективу.

Окремо скажу про міста обласного значення: протягом п'яти років не вибудувалася комунікація між громадами та містами, не було сформоване спільне бачення розвитку, тож на сьогодні більшість громад були проти приєднання до міста. Разом із вами залучатимемо кошти на розвиток області.

На сьогодні є спроможна мережа надання публічних сервісів і послуг, яку відкоригуємо згідно із затвердженим Кабміном планом. Уже цього року коштом ДФРР та за допомогою інших державних програм будемо реконструювати школи, стадіони, садочки та дороги. Ми відкриті для співпраці, щоб разом перетворити перспективний план на перспективну Черкащину», - зазначив голова ОДА


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора