13.01.2020 року відбулася 8 сесія Виноградської сільської ради

Дата: 17.01.2020 10:40

13.01.2020 року відбулася чергова восьма сесія Виноградської сільської ради, в якій прийняли участь - голова ради Демерза М.А., депутати сільської ради та посадові особи місцевого самоврядування.

Незважаючи на те, що на розгляд сесії виносилося лише два, але важливі питання, її робота тривала майже дві години.

Одне з питань – це продовження розгляду заяви громадянина Шпиці О.В. щодо отримання ним та групою інших осіб, яких він представляє, дозволу на розробку проекту землеустрою на 142 га. землі в межах Виноградської сільської ради для ведення особистого селянського господарства. І знову, як і на попередній сесії – гарячі дискусії та жваві обговорення за участю всіх її учасників і прийняте відповідне рішення – відтермінувати надання дозволу до вирішення передачі землі із державної власності у комунальну власність Виноградської сільської ради.

Після того, як був вичерпаний розгляд порядку денного, сесія завершила свою роботу.

В черговий раз, наголошуємо Вам, шановні жителі громади, що ознайомитися з відповідною інформацією та подіями, що відбуваються, Ви можете  на офіційному сайті Виноградської сільської ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)