21 грудня 2019 року відбулася чергова сесія Виноградської сільської ради

Дата: 25.12.2019 12:18

21 грудня 2019 року в приміщенні Виноградської сільської ради, під головуванням голови ради Демерзи М.А. відбулася чергова сесія ради.

В сесії прийняли участь депутати сільської ради, відповідальні працівники виконавчого органу, запрошені.

Було розглянуто та прийнято відповідні рішення, більше ніж по 40 питаннях, які відрізнялися актуальністю  та необхідністю їх вирішення.

В процесі розгляду та обговорення порядку денного сесії, було безліч дискусій, пропозицій та зауважень. Особливо гостро та емоційно, за участю жителів громади, обговорювалося питання щодо виділення 142 га. землі, яка знаходиться в межах Виноградської сільської ради, групі жителів м. Черкаси та області, для ведення особистого селянського господарства.

В результаті обговорення,було вирішено відтермінувати його розгляд, для більш детального  вивчення.

Також всі інші питання, які виносилися на розгляд сесії були розглянуті та прийняті відповідні рішення, з якими кожен бажаючий може ознайомитися на сайті ради в розділі "Офіційні документи".

Після всього розгляду порядку денного, чергова сесія завершила свою роботу.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)