БЮДЖЕТ ГРОМАДИ – ГОЛОВНИЙ ОРІЄНТИР ЇЇ УСПІХУ

Дата: 26.11.2019 12:58

Фото без описуФінансова успішність громади – запорука її успіху та ефективне виконання покладених на неї завдань.

Тому, 22 листопада 2019 року в приміщенні Виноградської сільської ради, за участю голови громади Демерзи М.А. відбулася зустріч з представниками платників податків до місцевих бюджетів громади та відповідальними працівниками ради. В процесі обговорення, було піднято питання щодо вирішення проблем погашення заробітної плати працівникам терапії №2 Виноградської філії Лисянської ЦРЛ, аналіз надходження та шляхи підвищення сплати податкових платежів до бюджетів громади.

Було внесено ряд важливих пропозицій та зауважень, направлених на підвищення фінансової ефективності та спроможності Виноградської сільської ради та продовження проведення відповідних зустрічей в майбутньому.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)