Дата: 07.03.2023 14:36

Фото без описуЯкі дії СГ, якщо в ПРРО неможливо зробити Z-звіт при закритті зміни (кнопка не активна)?  •

Щодо особливостей переходу платників з єдиного податку на загальну систему оподаткування  •

Заповнення Додатоку 1 до Податкової декларації платника ЄП – ФОП у разі виправлення самостійно виявлених помилок  •

За який звітний період необхідно подати податкову декларація з податку на прибуток підприємств у разі переходу на ЄП 2 відс. доходу з травня місяця?  •

Який алгоритм дій ФО, яка має кваліфікований електронний підпис, для направлення запиту про отримання відомостей з ДРФО – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді через меню «ЕК для громадян» Електронного кабінету?  •

Порядок надання Довідки про відсутність заборгованості  •

Триває Деклараційна кампанія – 2023  •

Протягом січня-лютого 2023 року за результатами фактичних перевірок встановлено порушень на 15,6 млн грн при продажу підакцизних товарів

За якою формою (формат, розмір) подаються письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в ЄРПН та чи існує системне обмеження програмного забезпечення їх формату, розміру та кількості?

Чи застосовується фінансова відповідальність за порушення термінів сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов’язань з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, CГ, які мають/не мають можливості своєчасно виконати свій податковий обов’язок у період дії воєнного стану в Україні?

Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ при ліквідації основних засобів, які використовувались у звільнених від оподаткування ПДВ операціях і на дату початку їх використання в таких операціях було нараховане податкове зобов’язання відповідно до п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України?

Який код КАТОТТГ зазначається у рядку 7, колонці 10 розд. І або колонці 11 розд. ІІ податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) з 2023 року, в тому числі, для міст з районним поділом?